24" Toshiba 24WV2463DG
   Na vašem soukromí nám záleží
24" Toshiba 24WV2463DG
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 120903507
Produktové číslo: 35061679
Výrobce: TOSHIBA
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
LED televize Toshiba 24WV2463DG LED SMART televize TOSHIBA 24WV2463DG Operační systém VIDAA Úhlopříčka 60 cm /24" Rozlišení HD Ready (1366x768) Typ panelu E-LED HDR10, TRU Resolution Total Picture Quality (TPQ) 1000 Tunery DVB-T2/T/C/S2 Podporuje české vysílání v DVB-T2 HEVC (H.265) Dolby Audio, DTS Virtual X Operační systém VIDAA HbbTV ver. 2.0.2 Netflix, YouTube, Disney+, HBO Max, Voyo Magenta TV, Sledování TV, Telly, Lepší TV, Magenta TV a další Základní hotelový režim EPG, Teletext Nahrávání na USB (PVR) Media Player 5 pásmový ekvalizér Výstupní výkon 2 x 2,5 W Zvukové režimy: Hudba, Film, Řeč, Klasický, Plochý, Uživatel Připojení: 2x HDMI (HDMI-ARC, HDMI-CEC,) 1x USB (USB2.0) Výstup na sluchátka (Jack 3,5") Digitální výstup coaxiální Ethernet RJ45 Interní Wi-Fi modul (pásma 2,4 i 5 GHz) CI+ slot Energetická třída: E Spotřeba: 16kWh/1000h, HDR 28kWh/1000h Rozměry s podstavcem (Š V H): 553 x 367 x 164mm Rozměry bez podstavce (Š V H): 553 x 333 x 63 mm Montáž na zeď: VESA 75 x 75mm Hmotnost: 3,4kg