32" D-LED Philips 32BDL5050D-FHD,500cd,AN,24/7
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 125895126
Produktové číslo: 32BDL5050D/00
Výrobce: PHILIPS
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Philips Signage 5000 Series
* Nepřetržité zobrazení obsahu.
* Instalace na výšku nebo na šířku.
* Profesionální systém Android 14 na čipu.
Typ obrazovky:  IPS
Úhlopříčka [palce]:  31,5
Rozlišení:  1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]:  0,36375 x 0,36375
Obnovovací frekvence [Hz]:  60
Poměr stran:  16:9
Jas [cd/m2]:  500
Kontrast:  1 200:1
Odezva [ms]:  8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál):  178/178
Počet barev:  16,7 mil.
Reproduktory:  2x 10W
Konektory:
*1x DisplayPort 1.4
*2x HDMI 2.0 (vstup videa)
*1x HDMI 2.0 (výstup videa)
*1x USB-C
*2x USB 3.0
*1x Micro USB (OTG)
*1x 3,5 mm (výstup zvuku)
*RJ 45
*2,5 mm konektor RS 232C (vstup, výstup)
*3,5 mm konektor IR (vstup, výstup)