43" D-LED Philips 43BDL6017P-UHD,800cd,MP,24/7
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 121000293
Produktové číslo: 43BDL6017P/00
Výrobce: PHILIPS
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Vysoký výkon pro náročnější podmínky
*Bezpečné ovládání kdekoli a kdykoli: Možnost přidání vzdálené správy zařízení Philips Wave
*Připravené na náročné prostředí: S robustním kovovým krytem, ochranným povrchem a krytím IP5X
*Možnost přidání modulu CRD52: Lepší propojení displeje se systémem Android 14
*Nepřetržitý provoz: Nepřetržité zobrazení obsahu
*Vyšší jas displeje: 800 cd/m2 – lepší viditelnost za jasného světla
Typ obrazovky: ADS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 42.5
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.2451 x 0.2451
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: 25 % Haze
Jas [cd/m2]: 800 cd/m2
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1.07 miliardy
Reproduktory: 2 x 10 W RMS
Konektory:
*Audio výstup: 3.5 mm jack
*Video vstup: DisplayPort 1.2 (x 1), DVI-I (x 1), HDMI 2.0 (x 3)
*Audio vstup: 3.5 mm jack
*Ostatní připojení: USB 2.0 (x 2), OPS, Termální senzor
*Video výstup: DisplayPort 1.2 (x 1), HDMI 2.0 (x 1)
*Externí ovládání: IR (in/out) 3.5 mm jack, RJ45, RS232C (in/out) 2.5 mm jack, Ambient Light Sensor
Napájení: 100 ~ 240 VAC, 50 ~ 60 Hz
Spotřeba [W]: 85 W (typicky), 150 W (max)
Stand By režim [W]: <0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 200 x 200 mm, M6