43" LG LED HTV 43UK762H
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
43" LG LED HTV 43UK762H
43" LG LED HTV 43UK762H
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 125894301
Produktové číslo: 43UK762H0LB.AEU
Výrobce: LG
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
NanoCell Smart TV with Pro:Centric Solutions
*Resolution: 3,840 × 2,160 (UHD)
*Brightness: 265 nit (Typ.)
*Usage Scene: Commercial / Hotel
*Standard Landscape Mounting
*webOS25
Typ obrazovky: LCD (NanoCell / Nano Panel, typ matice IPS/VA neuveden)
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 43"
Rozlišení: 3840 x 2160 (UHD)
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: neuvedeno
Jas [cd/m2]: 265
Kontrast: neuveden
Odezva [ms]: neuvedena
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): neuvedeno
Počet barev: neuvedeno
Reproduktory: 10W x 2 (20 W)
Konektory:
*HDMI IN: ANO (3× HDMI 2.0), HDCP2.2
*RS232C IN: ANO (1)
*RJ45 (LAN) IN: ANO (1)
*USB IN: USB2.0 Type A (2)
*Audio Out: ANO (Optical / 3.5 mm)
*Wi-Fi / BT: Zabudované
Napájení: AC 100–240V~, 50/60Hz, Built-In Power
Spotřeba [W]: neuvedeno
Stand By režim [W]: < 0,5 W