75" D-LED Philips 75BDL3650Q-UHD,IPS,400cd,AN,18/7
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 108492516
Produktové číslo: 75BDL3650Q/00
Výrobce: PHILIPS
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Připojte a ovládejte svůj obsah přes cloud
FailOver. Postarejte se, aby displej nebyl nikdy prázdný
Snadno plánujte přehrávání obsahu z USB nebo vnitřní paměti
Podsvícení: D-LED
Panel: IPS
Úhlopříčka [palce]: 74,5"
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,4296 x 0,4296
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 miliardy
Operační systém: Android 10
Vylepšení obrazu:
*Technologie 3:2/2:2 motion pull down
*Zdokonalená funkce Dynamic contrast
*Progressive scan
Reproduktory: 2 x 10 W RMS
Konektory:
Vstup videa:
*HDMI 2.0 (x 2)
*USB 2.0 (x 2)
*DVI-I (x 1)
*USB 3.0 (x 1)
Vstup zvuku:
*3,5 mm konektor
Výstup zvuku:
*3,5 mm konektor
Externí ovládání:
*RJ45
*2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup)
*3,5mm konektor IR (vstup/výstup)
Další připojení
*micro SD
*OPS
Multimediální aplikace:
*USB přehrávání hudby: AAC, HEAAC, MPEG
*USB přehrávání obrazu: BMP, JPEG, PNG
*USB přehrávání videa: MPEG, H.264, H.263, H.265, AVI, MP4, VP8, VP9
Napájení: 100–240 V~, 50–60 Hz, 1,5 A
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Držák na zeď: 200 x 200 mm, M6
Orientace:
*Na šířku (18/7)
*Na výšku (18/7)
Barva: černá
Rozměry:
*Šířka přístroje: 1683,5 mm
*Výška přístroje: 961,7 mm
*Hloubka přístroje: 69,5 mm (montáž na stěnu) / 91,8 mm (držadlo D@Handl) mm