Acer Aspire 14/A14-51M/5-120U/14"/WUXGA/16GB/512GB SSD/Iris Xe/W11H/Gray/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 126791933
Produktové číslo: NX.KRWEC.003
Výrobce: ACER
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Acer Aspire 14 (A14-51M-59K1)
Operační systém: Windows 11 Home
Paměť: 16GB LPDDR5-6000 na desce
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" 16:10 WUXGA (1920x1200) IPS antireflexní, NTSC 45%
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Polohovací zařízení: TouchPad
Klávesnice: podsvícená
Web kamera: FHD USB (1080p)
Čtečka otisku prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel AX211 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.3 LE)
Porty USB:
* 1x USB4® 40Gb/s (DisplayPort přes USB-C, Thunderbolt™ 4, USB nabíjení 5V/3A, DC-in 20V/65W s podporou nabíjení USB-C)
* 2x USB 3.2 Gen1
Další porty:
* 1x HDMI 2.1
* 1x napájecí konektor
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0: ano
Baterie: 50Wh Li-ion, 3 článková
Výdrž baterie: až 10h (MobileMark 2025)
Napájení: 65W 3phy AC
Barva: Steel Gray
Rozměry: 318,5x225,5x18,9mm