Acer Extensa 14/EXO14-71-54VZ/U5-115U/14"/WUXGA/16GB/512GB/Iris Xe/W11H/Black/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 121568971
Produktové číslo: NX.EJMEC.001
Výrobce: ACER
Váha: 2,56 kg
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Extensa 14 (EXO14-71-54VZ) - Metal - Windows 11 Home - Intel® Core™ Ultra 5 processor 115U - NPU Intel® AI Boost - 16 GB DDR5 Memory + N (up to 2x 16 GB DDR5 4800MHz) - 512GB PCIe NVMe SSD Gen3 PM4 + N/A - Micro SD card reader - 14" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare 300nits - Intel® Graphics - Wifi 6 802.11ax 2x2 + BT 5.2 - 2MP Camera with camera shutter - Backlight KB - 2x USB 3.2 Gen1 - 1x USB Type-C supporting: USB 3.2 gen2 (up to 10 Gbps) - DisplayPort over USB-C - DC-in port 20 V; 65 W - 1x USB Type-C supporting: USB charging 20 V; 65 W - HDMI 2.1 - RJ-45 - chip TPM 2.0 - Copilot Key - 55Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter - Black + Black Aluminium LCD and bottom cover - 1,47 kg