Acer Nitro V 16/ANV16-72-76MC/7-240H/16"/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5060/bez OS/Black/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 125231297
Produktové číslo: NH.QUSEC.001
Výrobce: ACER
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Acer Nitro V 16 (ANV16-72-76MC)
* SW NitroSense
* Dual-fan system
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Paměť: 2x 16GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 (2/0)
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexní IPS, 180Hz, 400 nitů, sRGB 100%, podpora DDS
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8G GDDR7
Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra audio; 2x mikrofon
Web kamera: HD TNR
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Numerická klávesnice: ano
Podsvícení klávesnice: Amber
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ano
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WIFI 6 + BT)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen2
* 1x USB 3.2 Gen1
* 1x USB-C podpora: USB 3.2 Gen2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C via iGPU/USB napájení 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 65 W
Další porty:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x čtečka microSD
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 76Wh Li-ion
Napájení: 135W 5,5mm AC
Barva: černá (Obsidian black)
Rozměry: 360x274,5x24,5mm