Acer Aspire Spin 14 (ASP14-52MTN-71AC) Ultra 7 155U/32GB/1TB SSD/14" WUXGA Touch/Win11 Home/šedá
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem v eshopu
Kód produktu: 120057023
Produktové číslo: NX.J3JEC.004
Výrobce: ACER
Váha: 3 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Aspire Spin 14 (ASP14-52MTN-71AC) - Windows 11 Home - Intel® Core™ Ultra 7 processor 155U - NPU Intel® AI Boost - 32 GB LPDDR5X Memory On Board + N/A - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 14" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Glare Touch with Acer Active Pen (Wacom AES 2.0) garaged in body - Intel® Graphics - Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 + BT 5.3 LE - FHD USB TNR Camera with 2Mic. - Backlight KB - Fingerprint on Touchpad - 2x USB Type-C port supporting: USB4® 40Gbps / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt™ 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Acer Sense app - Copilot Key (AI) - 50Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0 - Steel Gray + Aluminium LCD cover + 30% PCR bottom cover (convertible laptop)
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru Intel®
Typ procesoru Ultra 7 processor
Model procesoru 155U
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče Intel®
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 35.6 cm (14")
Typ obrazovky LCD
Technologie obrazovky displeje lesklý
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ano
Rozlišení obrazovky 1920 x 1200
Standardní obnovovací frekvence 60 Hz
Poměr stran 16:10
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 32 GB
Technologie systémové paměti LPDDR5X
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 1T
Rozhraní jednotky SSD
PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN
IEEE 802.11ax
Standard Bluetooth
Bluetooth 5.3 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ano
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ne
Počet portů USB4 2
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Vlastnosti touchpadu
Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice
Bílé podsvícení
Tlačítko AcerSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Tlačítko Copilot Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie
Lithium-polymerový (Li-Polymer)
Max. doba chodu na baterii 18 Hodin
Energie baterie 53 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 65 W
Fyzické charakteristiky
Výška 21.10 mm
Šířka 318.5 mm
Hloubka 225.5 mm