Acer Swift Edge 14/SFE14-I51-75MG/U7-355/14"/2880x1800/16GB/512GB/Intel int/W11H/White/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 127976340
Produktové číslo: NX.JVQEC.002
Výrobce: ACER
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Acer Swift Edge 14 AI (SFE14-I51-75MG)
Copilot+ PC
*Acer Sense
*klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Home
NPU: Intel® AI Boost, až 49 TOPS
Paměť: 16GB LPDDR5x
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej:  14" WQ2,8K (2880x1800) 16:10 antireflexní OLED, 120Hz, DCI-P3 100%/Adobe 100%, 500 nitů, podpora HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Webkamera: FHD IR USB TNR
Polohovací zařízení: Corning® Gorilla® Glass Touchpad s Media nebo Meeting režimem
Klávesnice: bíle podsvícená bez numerického bloku
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO Killer™ + BT 5.4 LE Audio)
Porty USB:
*2x USB-C™ s podporou: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™ 4/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 100 W
*2x USB 3.2 Gen1
Ostatní porty:
*1x HDMI 2.1
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
*1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 65Wh Li-ion
Napájení:  napájecí adaptér není součástí (100W USB-C AC)
Barva: bílá (Aurora White)
Rozměry: 313,7x229,3x9,3mm