Akumulátorová elektrická bruska s příslušenstvím 12V CASALS CMG1205BC
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 120738277
Produktové číslo: C11063000
Výrobce: Casals
Váha: 1 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Počet rychlostí houpání: 6
Typ motoru: Kartáčový motor
Napětí baterie: 12 V
Napájecí zdroj: Baterie
Typ baterie: Lithium
Hmotnost: 900 g
Hloubka: 220 mm
Šířka: 78 mm
Výška: 150 mm
Volnoběžná rychlost (min): 5000 ot/min
Upínání nástrojů: 2,4 mm