Angry Beards Šampon na vousy Jack Saloon 150 ml
377 Kč
(312 Kč bez DPH)
| Kód produktu: |
118697623 |
| Produktové číslo: |
AB-BR006-017JS-150-2423 |
| Výrobce: |
Angry Beards |
Extrémně pěnivý šampon, který promění i drátěnku ve dřezu na pěstěný bírd. Dělali jsme ho přímo na vousy, který jsou tvrdší a kudrnatější než vlasy. Obrovský rozdíl je i v kůži obličeje, která je citlivější než ta na temeni. Pohráli jsme si proto s poměry ingrediencí, abys mohl šamponovat klidně denně, takže vousy budeš mít vždycky křišťálově čistý a vyvoněný jak emkovej bavorák. O mytí se starají jemný tenzidy, který na špínu fungují podobně jako Thanosova rukavice – s tím rozdílem, že lusknutím nezmizí jen polovina, ale 100 procent.
GENTLE UMYTÍ
Díky jemnejm mycím složkám je vhodný i pro měkkouše. Mýt tak můžeš i denně, jestli ale nejseš vrcholovej sportovec nebo vylizovač pekáčů, bohatě bude stačit jednou za 2–3 dny.
GENTLE SLOŽENÍ
Vsadili jsme na přírodu a šampon vyrobili z ekologicky šetrných konzervantů a jemnejch tenzidů. Neobsahuje nic navíc, jen to nejnutnější.
STAČÍ MÁLO
Pění ďábelsky, takže tuba i Krakonošovi vydrží celý generace. Ano, za kilo můžeš mít kamion Head & Shoulders, ale jak jednou zkusíš tohle, nebudeš chtít jinak.
FRESH VŮNĚ
Žádný bolehlav, ale jemně kořenitá vůně citrusů a ambry, po který se budeš vždycky cítit jako znovuzrozený.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis, obrázky a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany. Kontaktovat výrobce můžete na info@euroking.cz, nebo na adrese: ANTALON s.r.o., Oblouková 102, Stráž nad Nisou. Dodavatel: ANTALON s.r.o.