AOC/CU34V5C/34"/VA/3440x1440/100Hz/1ms/Black/3R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 98523088
Produktové číslo: CU34V5C/BK
Výrobce: AOC
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
34” VA WQHD panel pro maximální produktivitu, s MultiView, USB-C a PD65W
AOC CU34V5C je vybaven 34” VA prohnutým panelem s Ultrawide QHD
Rozlišení 21:9 pro pohlcující divácký zážitek ve trojstranném čelním šasi, které můžete naklánět a přizpůsobovat jeho výšku dle potřeby. Připraven podpořit vaši produktivitu s USB-C s Power Delivery až 65 W, 4 USB porty a HDMI. Nabízí také Picture-by-Picture Multiview pro nejsložitější multitasking.
Obrazovka
Rozlišení 3 440 × 1 440
Obnovovací frekvence 100 Hz
Úhlopříčka (palce) 34 inch
Úhlopříčka obrazovky (cm) 86.4 cm
Plochý / Prohnutý Ano
Prohnutá obrazovka 1500R mm
Podsvícení WLED
Typ panelu VA
Poměr stran 21 : 9
Počet zobrazovaných barev 16,2 milionu
Počet barev panelu v bitech 8
Pokrytí sRGB (%) (CIE 1931) 122
Pokrytí Adobe RGB (%) (CIE 1931) 90
Pokrytí NTSC (%) (CIE 1931) 85 %
Rozteč obrazových bodů 0.23175
Počet bodů na palec 1097
Doba odezvy (GtG) 4 ms
Doba odezvy (MPRT) 1 ms
Kontrast (statický) 3000 : 1
Kontrast (dynamický) 20 mil. : 1
Jas (typický) 300 cd/m2
Pozorovací úhel (CR10) 178/178 o
Tvrzené sklo Antireflexní + 3H
OSD jazyky EN, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL ,CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP
Exteriér
Barva Černá
Typ rámečku 3-sided frameless
Odnímatelný stojan Ano
Metal Stand Ano
Cable Managment System Ano
Ergonomie
Vesa 100 × 100
Naklonění 3° ±2° ~ 21° ±2° °
Otočení 28° ±2° °
Míra nastavení výšky 130 mm
Konektivita
Připojení HDMI 2.0 × 1, DisplayPort 1.2 × 1, USB-C (režim DP Alt Mode)
USB-C Features DP alt mode, Data Transfer (USB upstream), Power Delivery 65W
USB připojení USB 3.2 (Gen1) × 4
Rozbočovač USB Ano
Výstupní porty USB 4
USB pro rychlé nabíjení Ano
Multimédia
Reproduktory 5 W × 2
Audio výstup Výstup sluchátek (3,5 mm)
Funkce
Technologie synchronizace FreeSync
Flicker-Free Ano
Technologie potlačení modrého světla Low Blue Light
PxP (PIP, PBP) Ano
Zámek Kensington Ano
Sustainability
Recyklovatelný obalový materiál 100%
Napájení / prostředí
Napájení Interní
Zdroj napájení 100–240 V, 50/60 Hz
Spotřeba energie v zapnutém stavu (Energy Star) 60 watt
Spotřeba energie v zapnutém stavu 60
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (Energy Star) 0.5 watt
Spotřeba energie ve vypnutém stavu (Energy Star) 0.3 watt
Schválení / předpisy
TUV-GS Ano
Výroba podle certifikace ISO Ano
Záruka
Záruční doba 3 roky
Rozměry / hmotnost
Rozměry produktu včetně základny (ŠxVxH) mm 808.1 x (397.3~527.3) x 250
Rozměry produktu bez základny (ŠxVxH) mm 808.1 x 365.3 x 99.9
Rozměry balení (ŠxVxH) mm 1071 x 500 x 189 mm