ASUS LCD 27" VG27AQML5A TUF Gaming 2560x1440 QHD Fast-IPS panel 300Hz 0.3ms G-SYNC® comp. AMD FreeSync Prem. 95% DCI-P3
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
ASUS LCD 27" VG27AQML5A TUF Gaming 2560x1440 QHD Fast-IPS...
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 120105264
Produktové číslo: 90LM0BG0-B02971
Výrobce: Asus Czech Service s.r.o.
Váha: 1 kg
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Herní monitor TUF Gaming Series 5 - VG27AQML5A
27palcový panel QHD Fast-IPS, 300 Hz, 0,3 ms , kompatibilní s G-SYNC AMD FreeSync™ Premium, ELMB SYNC, VESA DisplayHDR™ 400, 95% DCI-P3, DisplayWidget Center, Gaming AI
TUF Gaming VG27AQML5A
TUF Gaming VG27AQML5A QHD je 27palcový monitor, který přináší pět pokročilých vylepšení pro špičkové hraní. Nabízí bleskurychlou obnovovací frekvenci 300 Hz a dobu odezvy 0,3 ms spolu s kompatibilitou s AMD FreeSync™ Premium a NVIDIA G-SYNC pro mimořádně plynulé hraní. Díky vylepšenému barevnému výkonu, aktualizované herní umělé inteligenci a snadnému ovládání prostřednictvím centra DisplayWidget Center vás tento monitor udrží před konkurencí.
Výjimečné herní zážitky
Nezastavitelný herní výkon
Monitor VG27AQML5A se může pochlubit působivou obnovovací frekvencí 300 Hz a dobou odezvy GTG 0,3 ms (min), takže přináší bleskurychlé hraní her s máslově hladkým obrazem bez zpoždění.
Hra bez omezení
Živé barvy, vylepšená hratelnost
Rozšířená konektivita
Technické specifikace
Displej
Velikost panelu (palce) : 27
Poměr stran : 16:9
Zobrazovací plocha (V x V) : 596,74 x 335,66 mm
Povrch displeje : Anti-Glare
Typ podsvícení : LED
Typ panelu : Rychlý IPS
Pozorovací úhel (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
Rozteč pixelů : 0,233 mm
Rozlišení : 2560x1440
Barevný prostor (DCI-P3) : 95%
Jas (HDR, špičkový) : 400 cd/?
Jas (typ.) : 300 cd/?
Kontrastní poměr (typ.) : 1300:1
Barvy displeje : 1073,7M (10 bitů)
Doba odezvy : 1 ms(GTG), 0,3 ms(min.)
Obnovovací frekvence (max.) : 300 Hz
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HDR10
Flicker-free : Ano
Funkce
GameVisual : Ano
Color Temp. Volba : Ano(4 režimy)
GamePlus : Ano
HDCP : Ano, 2.2
Extreme Low Motion Blur : Ano
ELMB Sync: Ano
Technologie VRR : Ano (Adaptive-Sync)
Technologie GameFast Input : Ano
Shadow Boost : Ano
DisplayWidget : Ano, DisplayWidget Center
Low Blue Light : Ano
ASUS Power Sync : Ano
Technologie A.I. Assistant : AI Visual
Technologie A.I. Assistant : Dynamic Crosshair
Technologie A.I. Assistant : Dynamic Shadow Boost
Audio
Reproduktor : Ano(2Wx2)
I/O porty
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR3)
HDMI(v2.1) x 2
Rozbočovač USB : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (servisní port)
Konektor pro sluchátka : Ano
Frekvence signálu
Frekvence digitálního signálu : HDMI:30~223KHz(H) / 48~300Hz(V)
DP: 223~223KHz(H) / 48~300Hz(V)
Spotřeba energie
Spotřeba energie : <33W*
Úsporný režim : <0,5W
Režim vypnutí : <0,3W
Napětí : 100-240V, 50/60Hz
Mechanické provedení
Naklápění : Ano (+20° ~ -5°)
Otáčení : Ano (+20° ~ -20°)
Otáčení : Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky : 0~130 mm
Montáž na zeď VESA : 100x100 mm
Zámek Kensington : Ano
1/4" zásuvka pro stativ : Ano
Rozměry (Esti. )
Fyzické rozměry (š x v x h) : 61,50 x 53,40 x 21,50 cm (24,21" x 21,02" x 8,46")
Fyzické rozměry bez stojanu (š x v x h) : 61,50 x 36,70 x 5,40 cm (24,21" x 14,45" x 2,13")
Rozměry krabice (š x v x h) : 81. 80 x 47,50 x 15,80 cm (32,20" x 18,70" x 6,22")
Hmotnost (Esti.)
Čistá hmotnost : 5,8 kg (12,79 lbs)
Čistá hmotnost bez stojanu : 3,6 kg (7,94 lbs)
Hrubá hmotnost : 8,0 kg (17,0 lbs). 64 lbs)
Příslušenství (liší se podle regionů)
Kabel DisplayPort
Napájecí kabel
Stručný návod k použití
Záruční list
Šroubovák ve tvaru L
Certifikace
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 300Hz