ASUS ProArt P16/H7606WP-OLED013X/AI9-HX370/16"/4K/T/32GB/2TB/RTX 5070/W11P/Black/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 119963564
Produktové číslo: H7606WP-OLED013X
Výrobce: Asus Czech Service s.r.o.
Váha: 4,28 kg
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
ASUS ProArt P16 (H7606WP-OLED013X)
* ASUS AI PC
* armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12 jader, 24 vláken, 2,0/5,1 GHz, 24 MB cache)
Neurální procesor: AMD XDNA™ (až 50TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5X na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 2TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: dotykový 16" 4K (3840x2400) 16:10 lesklý OLED, 100% DCI-P3, 60Hz, 400 nitů, PANTONE Validated
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU, 8GB GDDR6
Audio: 6x reprodkutkor Harman Kardon, Smart Amplifier, Dolby Atmos; 3x mikrofon
Web kamera: 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: Seamless Touchpad + DialPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be Triple band 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB 3.2 Gen 2 typ C s podporou DP/napájení (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
* 1x USB 4.0 Gen 3 typ C s podporou DP/napájení (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 2 typ A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
Další porty:
* 1x čtečka karet SD Express 7.0
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 200W AC