ASUS LCD ProArt Display PA27UCGE, 27" 4K, 160Hz, 1ms, 600nits, Flicker Free, Repro, USB, HDMI, DP, Audio, VESA, Black
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
ASUS LCD ProArt Display PA27UCGE, 27" 4K, 160Hz, 1ms, 600...
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 119595544
Produktové číslo: PA27UCGE
Výrobce: Asus Czech Service s.r.o.
Váha: 10,5 kg
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Profesionální monitor ASUS ProArt Display PA27UCGE
27palcový, 4K (3840 x 2160), IPS, 600 nitů, 98% DCI-P3, přesnost barev Delta E < 1, 160 Hz, vestavěný motorizovaný kolorimetr, autokalibrace, hardwarová kalibrace, HDR-10, HLG, Auto KVM, LuxPixel™ AGLR, Light Sync, USB-C PD 96 W, ergonomický stojan, Calman Ready, integrace ColourSpace, ekologický a udržitelný design
Profesionální 4K HDR monitorVýjimečná přesnost barev na dosah ruky
ASUS ProArt Display PA27UCGE je 27palcový 4K HDR monitor určený pro video editory a koloristy, kteří hledají profesionální přesnost barev. S vysokou obnovovací frekvencí 160 Hz, jasem 600 nitů, 98% pokrytím barevného gamutu DCI-P3, přesností barev Delta E < 1 a technologií ASUS Light Sync pro konzistentní výkon podsvícení poskytují ohromující obraz v jakémkoli prostředí. Funkce, jako je vestavěný motorizovaný kolorimetr, samokalibrace a technologie LuxPixel, zajišťují spolehlivé a nerušivé používání. Podpora více formátů HDR (HLG, HDR-10) a rozsáhlá konektivita, včetně USB-C s napájením 96 W, činí z monitorů PA27UCGE ideální řešení pro kreativní pracovní postupy.
Vynikající 4K HDR obraz
Popusťte uzdu kreativitě s umělou inteligencí
Rozšířená konektivita
Technická specifikace:
ASUS LCD ProArt Display (PA27UCGE)
Part number: 90LM04NC-B01K71
Display
Velikost panelu (palce): 27“
Typ panelu: IPS LED
Pozorovací úhel: 178°/ 178°
Rozlišení: 3840 x 2160
Jas (typ.): 600 nits
Obnovovací frekvence: 160 Hz
Odezva: 1 ms (GTG)
Zakřivení: Ne
Zvuk a kamera
Reproduktor: Ano
Typ: 2x 2W
Webkamera: Ne
I/O porty
1x USB-C (DP Alt Mode)
1x DisplayPort 1.4
1x HDMI(v2.1)
USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pro sluchátka: Ano
USB-C Napájení: 96 W
Mechanické provedení
Naklonění: Ano (+23° ~ -5°)
Otočení: Ano (+30° ~ -30°)
Otočení do strany: Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky: 0~120 mm
Vestavěný kolorimetr: Ano (podpora autokalibrace)
Senzor okolního světla: Ano
Senzor přiblížení: Ano
Montáž na stěnu VESA: 100x100 mm
Zámek Kensington: Ano
Fyzické charakteristiky
Barva: Black
Rozměry: 61,24 x 57,47 x 20,18 cm (24,11" x 22,63" x 7,94")