ASUS ROG Strix XG27ACMEG 27" IPS 2560x1440 WQHD 260Hz 0,3ms 400cd USB-C HDMI DP čierny
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 124306625
Produktové číslo: XG27ACMEG
Výrobce: ASUS
Váha: 8 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Herný monitor ROG Strix XG27ACMEG – 27-palcový 2560x1440, 260Hz OC (nad 144Hz), 0,3 ms (min.), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, kompatibilný s G-Sync, DisplayWidget Center, statívový pätica, HDR, Aura Sync
27-palcový herný monitor s rozlíšením 2560 x 1440 HDR a ultra rýchlou obnovovacou frekvenciou 260 Hz (OC) určený pre profesionálnych hráčov a pohlcujúce hranie
Technológia ROG Gaming A.I s funkciami AI pre vylepšenie herného zážitku používateľov
DisplayWidget Center umožňuje jednoduché nastavenie monitora pomocou myši
USB Type-C s režimom DP Alt, čo znamená, že môžete pripojiť svoje zariadenie bez problémov
Model
ROG Strix XG27ACMEG
Display
Panel Size (inch) : 27
Aspect Ratio : 16:9
Color Space (DCI-P3) : 95%
Panel Type : Fast IPS
Resolution : 2560x1440
Display Viewing Area (HxV) : 596.74 x 335.66 mm
Display Surface : Anti-Glare
Pixel Pitch : 0.233mm
Brightness (Typ.) : 400cd/?
Brightness (HDR, Peak) : 400 cd/?
Contrast Ratio (Typ.) : 1000:1
Viewing Angle (CR?10) : 178°/ 178°
Response Time : 1ms(GTG), 0.3ms(min.)
Display Colors : 1073.7M (10 bit)
Flicker free : Yes
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
Refresh Rate (Max) : 260Hz
FEATURES
GamePlus:
Yes
Game Visual:
Yes
VRR Technology:
Yes (Adaptive-Sync)
Extreme Low Motion Blur:
DisplayWidget:
Yes, DisplayWidget Center
GameFast Input technology:
Shadow Boost:
ELMB Sync:
Aspect Control:
A.I. Assistant Technology:
AI Visual
A.I. Assistant Technology:
Dynamic Crosshair
Dynamic Shadow Boost
I/O Ports
DisplayPort 1.4
x 1 (HBR3)
HDMI (v2.1)
x 1 (FRL)
USB-C
x 1 (DP Alt Mode)
Earphone jack :
USB-C Power Delivery :
15W
Audio
Speaker:
No
Signal Frequency
Digital Signal Frequency :
HDMI: 27 ~ 385 Khz (H) /48 ~ 260Hz (V)
USB-C, DisplayPort: 27 ~ 385 Khz (H)/ 48 ~ 260Hz(V)
Power Consumption
Power Consumption :
Power On:
Power Saving Mode :
Standby:
Power Off Mode :
Voltage :
100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
1/4" Tripod Socket :
Tilt :
Yes (+20° ~ -5°)
Swivel :
Yes (+45° ~ -45°)
Pivot :
Yes (+90° ~ -90°)
Height Adjustment :
0~110mm
VESA Wall Mounting :
100x100mm
Lighting effect (Aura) :
Aura Sync
Kensington Lock :
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension with stand (W x H x D) :
61.4 x 50.3 x 18.8 cm (24.17" x 19.80" x 7.40")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) :
61.4 x 36.7 x 8.6 cm (24.17" x 14.45" x 3.39")
Box Dimension (W x H x D) :
71.0 x 46.0 x 21.5 cm (27.95" x 18.11" x 8.46")
Weight (Esti.)
Net Weight with Stand :
5.8 kg (12.79 lbs)
Net Weight without Stand :
3.6 kg (7.94 lbs)
Gross Weight :
8.4 kg (18.52 lbs)
Accessories (vary by regions)
DisplayPort cable
Power adapter
Power cord
Quick start guide
ROG pouch
ROG sticker
Warranty Card
Certificate
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 260Hz