ASUS V16/V3607VU-RP255/5-210H/16"/WUXGA/16GB/1TB/RTX 4050/bez OS/Black/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 125924867
Produktové číslo: V3607VU-RP255
Výrobce: ASUS
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
ASUS V16 (V3607VU-RP255)
* americký armádní standard MIL-STD 810H
* ASUS IceCool
Operační systém: ne
Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 SO-DIMM (2/1)
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, podsvícení LED, 144 Hz, 300 nitů, 45% NTSC
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050, 6GB GDDR6
Audio: SonicMaster; mikrofon
Webkamera: 1080p FHD
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 1x USB 3.2 Gen 1 typ C s podporou zobrazení/napájení (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
Další porty:
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
* 1x DC-in
Baterie: 63Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: 150W AC