Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Káva, kávovary, příprava kávy Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

BRAUN J 500 Multiquick 5 WH odšťavňovač bílý

440856644085674408568

BRAUN J 500 Multiquick 5 WH odšťavňovač bílý

2477 Kč
2047 Kč bez DPH

Dostupnost: Dodání 3-5 dní

Part no.: AGDBRASOK0005

Kód produktu: 26297153

Výrobce: BRAUN

Váha: 6,1 kg


Popis produktu

Popis produktu

Funkce

Počet rychlostí 2
Kapacita nádoby na buničinu 2 l
Nádoba na šťávu Y
Objem nádoby na šťávu 1,25 l
Barva produktu Nerezová ocel Bílá
Uložení kabelu Y
Extra velký ovocný vstup 7,5 cm
Nádoba na dužinu Y

Napájení
Výkon 900 W


Braun J500 bílá

Připravte si ranní vitamínovou bombu snadno a rychle díky vysoce výkonnému odšťavňovači Braun. Zabere vám to jen několik sekund a obejdete se bez krájení: do pohodlného velkého plnicího otvoru se vejdou velké kusy i celé ovoce. Kombinace oddělovače pěny a sítka z nerezové mikrosíťoviny odstraní veškerou pěnu a drť, takže při nalévání snadno oddělíte šťávu od pěny.

Součásti lze mýt v myčce.
Snadno a rychle – Jednoduše odejměte oddělitelné části a umyjte je v myčce.

4stupňová bezpečnostní pojistka
4stupňová bezpečnostní pojistka Braun zaručuje bezpečnost – pokud není splněna některé ze 4 podmínek zabezpečení, motor se do 3 sekund zastaví.

Vysoký výkon odšťavnění
Užijte si ranní vitamínovou bombu rychle a bez zbytečné práce. Přístroj s vysokým výkonem odšťavnění získá z ovoce maximum. Sklenici osvěžující, zdravé šťávy získáte za pouhých 15 sekund. Tento postup je nejen rychlý, ale i pohodlný a efektivní: silný motor a automatický systém podávání umožňují připravit dokonalou šťávu bez námahy.

Inovativní systém „Anti-drip“ proti odkapávání zůstane kuchyň čistá
Funkce systému „Anti-drip“ proti odkapávání zaručuje udržení kuchyně v čistotě – jedním stisknutím tlačítka systému „Anti-drip“ proti odkapávání jednoduše předejdete rozlití a nepořádku.

Získejte šťávu z celých plodů
Velký plnicí otvor se skvěle hodí ke zpracování celých plodů: nemusíte trávit čas krájením na menší kousky, stačí vhodit velké kusy nebo celé plody a počkat, dokud odšťavňovač ze všech surovin nevytvoří lahodný nápoj. Jedinečné pohodlí.

Naprosto čistá šťáva
Stačí nalít a pochutnat si. Dokonalá kombinace oddělovače pěny a sítka z nerezové mikrosíťoviny odstraní veškerou pěnu, aby se do vaší sklenice dostala pouze čistá šťáva.
Zpěz k nákupu