CHIEFTEC zdroj CPX-750FC / 750W/ ATX3.0 / 120mm fan / akt. PFC / modulární kabeláž / 80PLUS Gold
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
CHIEFTEC zdroj CPX-750FC / 750W/ ATX3.0 / 120mm fan / akt...
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 109272659
Produktové číslo: CPX-750FC
Výrobce: Chieftec
Váha: 3,1 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
CHIEFTEC CPX-750FC 750 W
Napájecí zdroj o výkonu 750 W je osazen tichým a přitom výkonným 120 mm ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má plně odpojitelné kabely .
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 750 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1× ATX 20 + 4pin, 2× EPS 4 + 4pin, 4× PCIe 6 + 2pin, 1× PCIe 12 + 4pin, 9× SATA, 4× molex
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm