CyberPower Emergency Power System (EPS) 1500VA/1050W - Poškozený obal - BAZAR
   Na vašem soukromí nám záleží
rozbaleno
CyberPower Emergency Power System (EPS) 1500VA/1050W - Po...
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 124358602
Produktové číslo: #BAZAR#CPS1500PIE
Výrobce: Cyber Power Systems
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Poškozený obal - plná záruka výrobce.
Operation Technology
Line-Interactive, AVR (Boost & Buck)
Výkon
VA
1500VA
Watts
1050W
Vstup
Rozsah napětí
140 ~ 300VA
Frekvenční rozsah
50 / 60 Hz +/- 5Hz (auto sensing)
DC Vstupní napětí
24V
Ochrana proti přepětí
Surge Spike up to 400V; Firmware upgrade to handle prolonged Over Voltage
Výstup
Počet fází
Jednofázový
Výstupní napětí
Čistý sinus 220V +/- 10 %
Frekvence výstupu
50 / 60Hz +/- 1 %
Čas přepnutí (typiclý)
Ochrana proti přetížení
On Utility: Circuit Breaker On Battery: Internal Current Limiting
Výstupní zásuvky
2 x Schuko
Certifikáty
CE, SONCAP
Indikace stavu
Indickátory
Power On, LCD Display
Zvukové alarmy
On Battery, Low Battery, Overload
Zvláštní funkce
Nabíjecí proud
20A
ByPass Switch
Ano
Baterie
Volitelně
LCD Display
Ano
Manual Switch
Ne
Communication port
Ne
Fyzické parametry
Rozměry (mm)
261 x 206 x 325
Hmotnost (kg)
16,.4
Kolečka
Stránka produktu
Zde
Záložní čas pro 1.5KVA CYBERPOWER při použití volitelné baterie 12V/200Ah
CPS1500I
Baterie 12V/200Ah
Zátěž
2 Baterie
4 Baterie
6 Baterií
8 Baterií
10 Baterií
Záloní čas
25%
250W
19h 30min
39h 00min
58h 30min
78h 00min
97h 30min
50%
500W
7h 40min
15h 19min
22h 98min
30h 38min
38h 18min
75%
750W
4h 40min
9h 19min
13h 58min
18h 38min
23h 18min
100%
1000W