Zde Záložní čas pro 600VA CYBERPOWER při použití volitelné baterie 12V/100Ah Baterie 12V/100Ah Model Zátěž Záložní čas (h) CPS600E + 100Ah/12V (1) 25% 105W 7 50% 210W 3.5 75% 315W 1.5 100% 420W 1 " /> CyberPower Emergency Power System (EPS) 600VA/420W
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
CyberPower Emergency Power System (EPS) 600VA/420W
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 33857197
Produktové číslo: ZASCBPUPS0053
Výrobce: Cyber Power Systems
Váha: 4,95 kg
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Obecné vlastnosti
• Podpora napájení z generátoru
• Automatické přepínání
• Automatická regulace napětí (AVR)
• Krátká doba přechodu
• LCD stavový displej
• LED indikátory stavu
• Provedení Tower (věž)
Typické využití zařízení
• Domů
• SOHO Office
• Kancelář
• Provozní zázemí
• Serverovna
• Supermarket
• Továrna
• Pokladní systémy
• Bezpečnostní systémy
• Systémy sledování
• NAS / úložná zařízení
• Domácí spotřebiče
• Klimatizace/Topení/Ledničky
• Motory / vodní čerpadlo
Model
CPS600E
Technologie
Line-Interactive, AVR (Boost & Buck)
Výkon
VA
600VA
Watty
420W
Vstup
Rozsah napětí
140 ~ 300VA
Frekvenční rozsah
50 / 60 Hz +/- 5Hz (auto sensing)
DC Vstupní napětí
12V
Ochrana proti přepětí
Surge Spike up to 400V; Firmware upgrade to handle prolonged Over Voltage
AC Výstup
Počet fází
Jednofázový
Výstupní napětí
0~40% LOAD Čistý sinus 220V +/- 10 % 40~100% LOAD Trapezoidal Wave at 220V +/- 10%
Frekvence výstupu
50 / 60Hz +/- 1 %
Čas přepnutí (typiclý)
Ochrana proti přetížení
On Utility: Circuit Breaker On Battery: Internal Current Limiting
Výstupní zásuvky
1 x Schuko
Certifikáty
CE, SONCAP
Indikace stavu
Indickátory
Power On, LCD Display
Zvukové alarmy
On Battery, Low Battery, Přetížení
Zvláštní funkce
Nabíjecí proud
10A
ByPass Switch
Ne
Baterie
Volitelně
LCD Display
Ano
Manual Switch
Ne
Communication port
Fyzické parametry
Rozměry (mm)
162 x 240 x 90
Hmotnost (kg)
4,5
Kolečka
Informace výrobce
Stránka produktu
Zde
Uživatelská příručka
Zde
Záložní čas pro 600VA CYBERPOWER při použití volitelné baterie 12V/100Ah
Baterie
12V/100Ah
Model
Zátěž
Záložní čas (h)
CPS600E + 100Ah/12V (1)
25%
105W
7
50%
210W
3.5
75%
315W
1.5
100%
420W