DAHUA 27" LED LM27-E341A/ herní/ IPS panel/ 2560x1440 (QHD)/ 1000:1/ 0,5ms/ 300 cd/m2/ HDMI/ DP/ VESA 100x100/ černý
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
rozšířená záruka
DAHUA 27" LED LM27-E341A/ herní/ IPS panel/ 2560x1440 (QH...
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 117978015
Produktové číslo: LM27-E341AY
Po–Pá 8:00–16:30
Dahua LM27-E341A – displej pro gaming a další multimédia
Herní monitor Dahua LM27-E341A , který vás zláká na pohlcující gamingovou i multimediální zábavu. Displej se vyznačuje designem s tenkými rámečky a úhlopříčkou 27" . Je extra prostorný pro zobrazení her, dalších multimédií i PC aplikací. U hráčů hraje prim především rychlost. Proto monitor Dahua LM27-E341A disponuje 240Hz obnovovací frekvencí a ultra nízkou dobou odezvy 0,5 ms , díky čemuž vykresluje obsah jasně, hladce a s plnými detaily QHD rozlišení .
Dahua LM27-E341A
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející QHD rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1 , jasem 300 cd/m 2 , dobou odezvy 0,5 ms a pokrytím 95 % DCI-P3. Použitá technologie IPS poskytuje široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně . Díky obnovovací frekvenci 240 Hz a technologii Adaptive-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 100 × 100 mm .
Součástí balení je DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"