DAHUA 65" LED LM65-F400/ IPS panel/ 3840x2160 (UHD)/ 1200:1/ 8ms/ 380 cd/m2/ HDMI/ USB/ VGA/ REPRO/ VESA 300x300/ černý
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 97592591
Produktové číslo: LM65-F400
Výrobce: DAHUA TECHNOLOGY
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Dahua LM65-F400
LED displej s úhlopříčkou 65" nabízející rozlišení 4K Ultra HD 3840 × 2160 obrazových bodů a 8bitovou barevnou hloubku (8bit + FRC). Disponuje kontrastním poměrem 1200 : 1 , dobou odezvy 8 ms a jasem 350 cd/m 2 . Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně a dva integrované reproduktory o celkovém výkonu 14 W . Díky své konstrukci je panel schopný provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu . Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 300 × 300 mm .
Součástí balení je napájecí kabel a dálkové ovládání.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 65"