DAHUA 24" LED LM24-A200Y/ VA panel/ 1920x1080 (FHD)/ 3000:1/ 10ms/ 250 cd/m2/ HDMI/ VGA/ VESA75x75/ černý
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
DAHUA 24" LED LM24-A200Y/ VA panel/ 1920x1080 (FHD)/ 3000...
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 117978089
Produktové číslo: LM24-A200Y
Výrobce: DAHUA Consumer
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Dahua LM24-A200Y – výkonný Full HD monitor v elegantním provedení
VA panel produkuje široké pozorovací úhly, které umožní pohodlné sledování bez zkreslení i při pohledu ze stran. Monitor Dahua LM24-A200Y je vybaven konektorem HDMI a VGA , což umožní kompatibilitu s různými zdroji obrazu a flexibilní připojení k novým i starším PC sestavám. Obnovovací frekvence 100 Hz eliminuje zpoždění obrazu a podporuje plynulé vizuální zážitky při pracovní činnosti, surfování po internetu nebo multimediální zábavě.
Dahua LM24-A200Y
LED monitor s úhlopříčkou 23,8" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 3000 : 1 , jasem 250 cd/m 2 , dobou odezvy 10 ms a obnovovací frekvencí 100 Hz . Díky technologii VA nabídne široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně . Mezi přednosti dále patří ultra úzký rámeček a elegantní vzhled. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm .
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 23,8"