Dahua Technology LTV55-QSD400 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá 300 cd/m2
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 118959112
Produktové číslo: DHI-LTV55-QSD400
Výrobce: DAHUA TECHNOLOGY
Váha: 14,9 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Bluetooth: Ano
Verze Bluetooth: 5.1
Wi-Fi: Ano
Připojení na síť Ethernet: Ano
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Spotřeba elektrické energie: 160 W
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 82 kWh
Typ napájení: Vnitřní
Třída energetické účinnosti (HDR): G
Třída energetické účinnosti (SDR): G
Stupnice energetické účinnosti: A až G
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: 84 kWh
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Rozhraní upevnění panelu: 300 x 300
Barva: Černá
Typ stojánku: Stojan s nožkami
Barva podstavce: Černá
Podpora standardu VESA pro montáž: Ano
Audio dekodéry: Dolby MS12Dolby AC4Dolby Digital PlusDolby Digital
Počet reproduktorů: 2
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): Ano
Zvukové výstupní kanály: 2.0 kanály/kanálů
RMS výkon: 16 W
Hloubka (bez stojánku): 89 mm
Výška (bez stojánku): 720 mm
Hmotnost (se stojánkem): 11,1 kg
Šířka (s podstavcem): 1226 mm
Šířka (bez stojánku): 1226 mm
Hloubka balení: 120 mm
Typ balení: Krabice
Hmotnost včetně balení: 14,9 kg
Šířka balení: 1321 mm
Výška balení: 804 mm
Výstup S/PDIF: 1
PC in (D-Sub): Ne
Audio Return Channel (ARC): Ano
Common interface (CI): Ano
Verze HDMI: 2.1
Počet portů USB 2.0: 2
Počet HDMI portů: 2
Audio výstup (L, R): 1
Kompozitní video vstup: 1
Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1
Média pro přehrávání: VP8MPEG4MPEGVC-1VP9AV1H.264HEVCH.265MPEG1MPEG2
Podporované formáty obrázků: PNGJPEGGIFWEBPBMP
Podporované formáty zvukových souborů: HE-AACAC3MPEG-2MPEG-1AAC
Plug and Play: Ano
Provozní rozsah teplot (T-T): 5 - 40 °C
Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px
Nativní poměr stran: 16:9
Nativní obnovovací frekvence: 60 Hz
Tvar obrazovky: Plochý
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): 139 cm
Standard barevného gamutu: Adobe RGBNTSCDCI-P3sRGB
Odezva: 6 ms
Jas displeje: 300 cd/m2
Svislý porozovací úhel: 178°
Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD
Úhlopříčka displeje: 139,7 cm (55")