Dell Alienware/16 Aurora AC16250/5-210H/16"/2560x1600/16GB/512GB/RTX 3050/W11P/Blue/3R NBD
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
Dell Alienware/16 Aurora AC16250/5-210H/16"/2560x1600/16G...
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 120503175
Produktové číslo: AC16250_RPLH-R_005
Výrobce: ALIENWARE
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Technické parametry
* Paměť : 16 GB: 2x 8 GB, DDR5, 5200 MT/s
* Operační systém : Windows 11 Pro
* Kapacita disku : 512GB SSD PCIe NVMe M.2
* Displej : 16.0" WQXGA (2560x1600), WVA, ComfortViewPlus 300nitů, 120 Hz, Antireflexní, sRGB 100 %
* Grafická karta: Nvidia GeForce RTX 3050 6GB
* Webkamera : FHD 30FPS
* Připojení : MediaTek Wi-Fi 6 MT7925 2x2 + Bluetooth 5.4
* Baterie a napájení : 3článková, lithium-iontová, 60Wh, adaptér 130 W
* Barva : tmavě modrá (Interstellar Indigo)
Výbava a příslušenství
* Klávesnice : Podsvícená klávesnice Anglická - numerická klávesnice
* Smart Card Reader s NFC : ne
* Čtečka otisku prstu : ne
* Thunderbolt 4 : ne
* vPro : ne
* Ethernetový port RJ-45 : ano
* WWAN : ne
Konektivita
*1x Port USB 3.2 2. generace (10 Gb/s) Typ-C s rozhraním DisplayPort a funkcí napájení
*1x Port USB 3.2 2. generace (10 Gb/s) Typ-C s rozhraním DisplayPort
*2x Port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s)
*1x Univerzální zvukový port
*1x Port HDMI 2.1
*1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s)
*1x Port napájecího adaptéru
Rozměry a hmotnost
* Rozměry : Výška: 15,20 - 18,61 mm, Šířka: 356,98 mm, Hloubka: 265,43 mm