   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
DELL PC Pro Max Tower T2 FCT2250/1500W/TPM/U7-265/16GB/51...
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 119451392
Produktové číslo: 06XR8
Výrobce: DELL
Váha: 12,7 kg
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Technické parametre
Chassis
Dell Pro Max Tower T2 with 1500W (80 Plus Platinum) PSU, TPM
Processor
Intel Core™ Ultra 7 265 (20 cores, up to 5.3 GHz, 65 W)
Memory
16GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC
Hard Drive
512GB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready
Add Hard Drive
No Hard Drive
Display
Graphics
Intel Integrated Graphics
PalmRest
Riser
AIO Solution
Camera & Mic
Optical Drive
Wireless
No Wireless LAN Card
WWAN
NIC
Raid Level
Controller
DRAC
Keyboard
Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black
Mouse
Dell Optical Mouse-MS116 - Black
Battery
Power Supply
Cable
System Power Cord C13 (Europe/Indonesia/Laos/Mongolia/Vietnam)
Operating System
Windows 11 Pro
OS Media
Antivirus
No anti-virus software
DDPE
Microsoft Software
Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial
vPro
Intel vPro Active Management Technology
Colour
Black
Service
3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service
Konektivita
1.
Front side
Lockable storage bay (optional)
Optical disk drive (optional)
Power switch with LED
Universal audio port
(2) USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) Lower port with PowerShare
USB-C 3.2 Gen 2 (10Gbps)
USB-C 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) with PowerShare
Rear side
Power Connector
(2) DisplayPort 1.4a
USB-C 3.2 Gen 2x2 (20Gbps)
Thunderbolt 4 (USB-C)
(2) USB 2.0 (480Mbps) with Smart Power On
(2) USB 3.2 Gen 2 (10Gbps)
RJ-45 Ethernet (1GbE)
Rozmery a hmotnosť
Rozmery
Height: 15.24 in. (387.00 mm)
Width: 7.4 in. (187.70 mm)
Depth: 17.24 in. (438.00 mm)