Dell Pro 14/PC14250/5-120U/14"/WUXGA/8GB/512GB/Iris Xe/W11P/Black/3RNBD
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
Dell Pro 14/PC14250/5-120U/14"/WUXGA/8GB/512GB/Iris Xe/W1...
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 125927068
Produktové číslo: N6HFP
Výrobce: DELL
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Technické parametry
* Paměť : 8 GB: 1x 8 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel® Core™ processors)
* Operační systém : Windows 11 Pro
* Kapacita disku : 512 GB SSD
* Displej : 14", Non-Touch, FHD+, 300 nitů, 45% NTSC, Anti-Glare
* Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
* Webkamera : FHD HDR + IR kamera, rozpoznávání obličeje, TNR, krytka kamery, mikrofon
* Připojení : Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.3 bezdrátová karta
* Baterie a napájení : 3článková, 55Wh, možnost nabíjení ExpressCharge™, možnost nabíjení ExpressCharge™ Boost, Adaptér 65 W (USB-C)
* Barva : Černá (Magnetite)
Výbava a příslušenství
* Klávesnice : Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská
* Smart Card Reader s NFC : ne
* Čtečka otisku prstu : Ano
* Thunderbolt 4 : Ano
* vPro : ne
* Ethernetový port RJ-45 : Ano
* WWAN : Ne
Konektivita
*1x Port USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) s technologií PowerShare
*1x Port USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)
*1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s)
*1x Port pro napájecí adaptér
*1x Univerzální zvukový port
*1x port HDMI 2.1 TMDS
*1x slot pro klínový bezpečnostní zámek
Rozměry a hmotnost
* Rozměry : Výška: 18,89 - 20,37 mm, Šířka: 313,70 mm, Hloubka: 225,30 mm