Dell Pro 14 Premium/PA14250/U5-236V/14"/WUXGA/16GB/512GB SSD/Arc 130V/W11P/Gray/3R
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
Dell Pro 14 Premium/PA14250/U5-236V/14"/WUXGA/16GB/512GB ...
 Skladem v eshopu
Kód produktu: 117865262
Produktové číslo: V9G6J
Výrobce: DELL
Váha: 2,56 kg
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Dell Pro 14 Premium PA14250 – bezproblémová práce nejen s AI kdykoli a kdekoli
Notebook Dell Pro 14 Premium PA14250 je navržen pro moderní aplikace, produktivitu a profesionální činnost v kanceláři i na cestách. Představuje spolehlivý pracovní nástroj pro každodenní nasazení v elegantním a mimořádně přenosném provedení. Díky kompaktním rozměrům a nízké váze něco málo přes 1 kg je vhodný pro všechny, kteří jsou často v pohybu a potřebují mít po ruce špičkový pracovní nástroj. Notebook Dell Pro 14 Premium PA14250 je vybaven procesorem Intel Core Ultra 5 236V , který ve spojení se 16GB RAM zajistí rychlý a plynulý provoz všech firemních aplikací i náročného softwaru.
Dell Pro 14 Premium PA14250
Základem notebooku je osmijádrový procesor Intel Core Ultra 5 236V pracující na frekvenci 2,1 GHz, doplněný 16 GB operační paměti. Je vybaven 14" displejem s Full HD+ rozlišením 1920 × 1200 obrazových bodů. Obrazová data má na starost integrovaná grafická karta Intel Arc 130V . Pro data je k dispozici SSD disk s kapacitou 512 GB . Notebook je vybaven podsvícenou klávesnicí, 8Mpx IR webkamerou, čtečkou otisku prstů a bezdrátovým připojením Wi-Fi a Bluetooth . Dodáván je s operačním systémem Windows 11 Pro .
Notebook Dell Pro 14 Premium PA14250 je nástupce řady Latitude 7450.
Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky ProSupport on-site next business day.
Oprava v rámci tohoto záručního servisu probíhá kdekoliv po celé ČR následující pracovní den.
Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom.
Stačí zavolat na tel. číslo +420 774 765 521, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Grafická karta: Intel Arc 130V
Procesor: Intel Core Ultra 5 236V
Operační systém: Windows 11 Pro
Úhlopříčka displeje: 14"
Velikost operační paměti: 16 GB
HDD kapacita: 512 GB SSD
Barva: šedá
Hmotnost: 1,14 kg
Podrobný popis konfigurace
Procesor Intel Core Ultra 5 236V (2,1 GHz, Turbo 4,7 GHz, 8 MB Cache, osmijádrový)
Paměť 16 GB, LPDDR5x, 8533 MT/s, integrovaná na desce
SSD disk 512 GB (PCIe NVMe M.2 2230)
Displej s úhlopříčkou 14" s rozlišením Full HD+ (1920 × 1200), 16 : 10, IPS, 60 Hz, 100 % sRGB, 1200 : 1, 400 cd/m 2 , matný, ComfortView Plus
Grafická karta Intel Arc 130V
Neurální procesor (NPU) Intel AI Boost (40 TOPS)
Webová kamera 8 Mpx, infračervená, s krytkou + dva mikrofony
Wi-Fi: Intel Wi-Fi 7 (BE201), 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 2,4/5/6 GHz + Bluetooth 5.4
Klávesnice česká + slovenská, podsvícená (Mini LED)
Baterie 3článková, 60 Wh, integrovaná
Napájecí adaptér 65 W, USB-C