DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 3m

Audio, video, TV AUTO - MOTO Dům a zahrada Foto Hodinky - Drogerie Hračky Káva, kávovary, příprava kávy Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
X

   Na vašem soukromí nám záleží

Naše webové stránky používají soubory cookie. Soubory cookie jsou textové soubory, které jsou ukládány ve webovém prohlížeči nebo webovým prohlížečem v počítačovém systému uživatele. Pokud uživatel vyvolá webovou stránku, může být soubor cookie uložen v operačním systému uživatele. Tento soubor cookie obsahuje charakteristický řetězec, který umožňuje jednoznačnou identifikaci prohlížeče při opětovném vyvolání webové stránky.

Tlačítkem "Rozumím a přijímám" nám udělujete souhlas používat nezbytná cookies pro správné fungování webu a zlepšovat tak naše služby.

Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v patičce webu v sekci Cookies politika.

Kategorie

  1. Auto HiFi
  2. Blu-Ray přehrávače
  3. Přenosné audio s CD
  4. Soundbary
  5. Diktafony
  6. Discmany
  7. DJ technika
  8. Dokovací stanice
  9. Domácí kina a příslušenství
  10. Gramofony
  11. HiFi systémy
  12. MP3
  13. Projekční technika
  14. Mobilní telefony
  15. Přehrávače CD, kasety
  16. Přenosné přehrávače
  17. Prodejní sady
  18. Radiopřijímače a radiobudíky
  19. Sluchátka
  20. Televize
  21. Pro firmy


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 3m

30857723944021394402239440234474510473607348784814914060491406155757016109672

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 3m

183 Kč
151 Kč bez DPH

Dostupnost: Dodání 3-5 dní

Part no.: DK-2533-03

Kód produktu: 12571253

Výrobce: Digitus

Váha: 0,07 kg

Záruka: 23 měsíců

Potřebujete více informací?

Info@euroking.cz

484800850

po-pá 8:00-16:30


Popis produktu

Popis produktu

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 3m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: LC
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM2
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: single-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 3 m
Packaging: DIGITUS Polybag






Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis, obrázky a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Zpět k nákupu