Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root dům zahrada  >>  cena 201-600

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/1...
281 Kč
232 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DK-2932-01
Kód produktu: 6401701
Výrobce: Digitus
Váha: 0,04
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report


karcher