Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/12...
376 Kč
311 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Optické kabely a příslušenství nebo Patch panely
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DK-2531-05/3
Kód produktu: 15884865
Výrobce: Digitus
Váha: 0,08
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM3
Mode: Multimode
Color cable: aqua color
Boot: two-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 5 m
Packaging: DIGITUS Polybag







karcher