Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root dům zahrada  >>  cena 201-600

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3,...
303 Kč
250 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DK-2533-03/3
Kód produktu: 6377497
Výrobce: Digitus
Váha: 0,07
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 3m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: LC
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM3
Mode: Multimode
Color cable: aqua color
Boot: single-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 3 m
Packaging: DIGITUS Polybag







karcher