Doprava a platba

Audio, video, TV AUTO - MOTO Dům a zahrada Foto Hodinky - Drogerie Hračky Káva, kávovary, příprava kávy Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Doprava a platba

Doprava zboží

Zboží běžně doručujeme vlastní dopravou nebo pomocí přepravních společností ČP, DPD a PPL.

Dodání po částech

Pokud by z jakýchkoli důvodů zaslání zakoupeného zboží probíhalo v několika zásilkách/etapách, bude o tom kupující informován a cena za přepravní náklady mu bude účtována pouze jednou. V případě platby dobírkou bude cena za přepravní náklady uhrazena při převzetí zboží v první zásilce.

 

Ceny za dopravu

ČP-balíkovna   Celkem
Převodem: 0-15 Kg 79,- 
Dobírkou: 0-15 Kg 119,-
Kartou: 0-15Kg 119,-   
ČP    
Převodem: 0-10 Kg 89,-
Převodem: 10-30Kg 119,-
Kartou: 0-10 Kg 129,-
Kartou: 10-30Kg 169,-
Dobírka: 0-10 Kg 129,-
Dobírka: 10-30Kg 159,-
Zásilkovna    
Převodem: 0-15 Kg 89,-
Kartou: 0-15 Kg 129,-
Dobírka: 0-15 Kg 129,-
PPL, DPD    
Převodem: 0-30 Kg od 99,-
Kartou: 0-10 Kg od 139,-
Kartou: 10-30Kg od 179,-
Dobírka: 0-10 Kg od 139,-
Dobírka: 10-30Kg od 179,-
Osobní vyzvednutí
Liberec 1. Máje 14   39 Kč

 

Zboží nad 30kg

Způsob dopravy

Cena

 

Poslání na adresu

Platba předem

399 Kč

Na dobírku

od 499 Kč

 

Cetelem splátky

499 -599 Kč

 

 Platba kartou

499-599 Kč

 

Osobní vyzvednutí

Liberec

99 Kč

 

 

Specifické zboží

Pokud je přepravované zboží specifické, křehké, nebo se jeho vlastnosti mohou ovlivnit podmínky přepravy, či balení, může být cena přepravy a balného stanovena individuálně, bez ohledu na cenu navrženou v objednávce. O této skutečnosti je zákazník informován telefonicky a může případné navýšení odmítnout a objednávku zrušit.

Specifické způsoby dopravy 

Kupující má možnost objednat speciální způsoby dopravy volbou při objednávce zboží. Tato možnost je při váze objednaného spotřebiče od 0 do 90kg a výšky 2,0m. Ani tyto rozměry nemusí být podmínkou pro realizaci za tyto ceny a podmínky. U některých parametrů může dojít k individuálnímu nacenění a cenu musí odsouhlasit zákazník. Individuální nacenění přepravy je vždy při překročení výše uvených parametrů.

Doručení do bytu s pomocí řidiče....999,-

Doručení  s odvozem starého spotřebiče...1199,-

Doprava a instalace spotřebiče na místě....1999,-

U vybraných produktů s váhou nad 30 kg Vám bude nabídnuta služba výnosu produktu do patra se základní instalací. Tuto službu není možno použít na výrobky s váhou vyšší než 100 kg (např. americké lednice) Službu zajišťuje přepravní služba Gebruder Weiss nebo ANTALON s.r.o. a součástí je:

  • Telefonická avizace zásilky a sdělení termínu dodání (standardně 2 - 3 pracovní dny)
  • Doručení zásilky v domluveném termínu (časovém okně) na adresu příjemce jedno až dvoučlennou posádkou s výnosem zásilky do patra
  • Vybalení výrobku a odstranění aretačních a ochranných prvků
  • Připojení k předem připraveným přívodům vody, odpadu, elektřiny, anténního rozvodu, přičemž tyto přívody musí být ve vzdálenosti maximálně 50 cm od předpokládaného umístění nového spotřebiče.
  • Odvoz a ekologická likvidace obalového materiálu
  • Odnos starého spotřebiče posádkou, jeho odvoz a ekologická likvidace (odpojeného, suchého a připraveného k odvozu)
  • Vhodná je součinnost či pomoc objednavatele služby
  • Pokud nejsou splněny podmínky, jako (připravené přívody vody, odpadu, elektřiny, anténního rozvodu, přičemž tyto přívody musí být ve vzdálenosti maximálně 50 cm od předpokládaného umístění nového spotřebiče a u spotřebiče na odvoz jeho vysušení) je daná služba účtována, ale spotřebič bude pouze vybalen, ale nezapojen, taktéž není možno starý spotřebič odvézt! Poskytovatel má právo v tomto případě na úhrady kompletní služby, jako by byla provedena.

 

Balíkovna české pošty

Pokud si vyberete službu balíkovna od České pošty, tak je třeba počítat s určitými drobnými omezeními a pokud balík nesplňuje požadovaná kritéria pro tuto službu, tak není nabízena nebo budete kontaktování zákaznickým servisem a domluvíme se na jiné přepravní službě. Jakmile bude balík připraven k vyzvednutí, budete informováni pomocí SMS. Pokud si objednávku do 7 kalendářních dnů nevyzvednete, bude zásilka vrácena zpět a stornována. Osobní odběr na výdejním místě je možný jen pro produkty, jejichž (alespoň jeden) rozměr nepřesahuje 200 cm a s váhou nižší než 20 kg.

Dodávky do zahraničí

 Expedujeme pouze v rámci České republiky. Pokud chcete dodat zboží na Slovensko, je třeba jej objednat přes náš web: www.mader.sk.

 Nestandardní služby

Svoz zásilek jež, nejsou z jakéhokoliv důvodu doručeny na dodací adresu, jež je uvedena v obchodních podmínkách (ve většině případů ANTALON s.r.o. Oblouková 102, Liberec Stráž nad Nisou, 463 03 Česká Republika) např. "reklamace" či "odstoupení" může pracovník společnosti danou zásilku vyzvednout. Tato služba je jako nestandardní, zpoplatněna po Liberci cenou 999,-Kč jež je zákazník povinen zaplatit za tuto službu před vyzvednoutím zásilky na účet 2600561724/2010. Potvrzení o platbě zašle na email: info@antalon.cz. Cena, datum a místo vyzvednoutí bude odsouhlaseno po emailu: info@antalon.cz. Poté bude vystaven daňový doklad na zákazníka. Mimo Liberec je připočtena částka ve výši 10kč/km od adresy provozovny.  (Týká se i vyzvednutí z poboček přepravních společností.)