Eaton Námořní UPS 9PX 3000i RT3U 9PX3000IRTM
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 117614815
Produktové číslo: 9PX3000IRTM
Výrobce: Eaton
Váha: 35 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
9PX3000IRTM 9PX Marine UPS 3000 VA, 3000 W Vstup: C20 Výstupy: (8) C13, (2) C19 Rack/Tower, 3U Zdánlivý výkon: 3000 VA Činný výkon: 3000 Architektura UPS: online s dvojitou konverzí Výstupní tvar: Pravá sinusová vlna Vstupní fáze: 1 (230 V) Počet baterií: 1 Napětí: 12 Kapacita baterií: 9 Typ pouzdra: Rack Speciální vlastnosti: Automatické vypnutí Interní bypass Software: Eaton Intelligent Power Manager Software Eaton Intelligent Power Protector Vstupní napájecí porty: IEC-C20 Výstupní napájecí porty: 2 x IEC-C19, napájecí porty Vstupní/výstupní porty: 1 x USB 2.0, I/O porty, I/O porty Požadavky na prostředí: Teplotní rozsah: od 0° do 40°C (32° až 104°F) Relativní vlhkost: 0–96 %, nekondenzující V ceně Příslušenství: Vstupní kabel UPS 2 x výstupní kabely IEC-IEC Kabel USB Sériový kabel 2 x montážní konzole 19" 2 x sada pro montáž do racku 2 x montážní konzole pro věž Systém zámku kabelů Bezpečnostní pokyny Stručný návod k obsluze Barva: Černá, barevná Rozměry: 48,5 x 13 x 44 cm Hmotnost: 27,4 Další specifikace: Bezpotenciálové kontakty (3 výstupy, 1 vstup, optočlen, DB9) Slot pro volitelnou komunikační kartu Délka vstupního kabelu: 1,8 m Štítky: