Elektrická úhlová bruska 710W CASALS CAG71051
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 120738286
Produktové číslo: C08097000
Výrobce: Casals
Váha: 1,85 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Barva: ČervenáČerná
Napájecí zdroj: AC
Příkon: 710 W
Šířka: 130 mm
Délka: 300 mm
Hmotnost: 1,56 kg
Výška: 115 mm