Elektro-Plast JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA S PROPOJOVACÍ KRABIČKOU 2K/98X98/GN-230/EPN 250V AC 16A IP54 Elektro-Plast
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 115502094
Produktové číslo: 2K/98X98/GN-230/EPN
Výrobce: Elektro-Plast
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Zásuvka 230 V s povrchově montovanou, izolační, 4-přívodovou odbočnou krabicí s bezzávitovými kabelovými průchodkami. Výrobek splňuje stupeň krytí IP54. Zařízení lze provozovat venku, ale pod střechou. Poznámka! Krabice nemá pryžové těsnění. Uzemnění: s uzemněním.