HP PC Box, Halterung

Audio, video, TV AUTO - MOTO Dům a zahrada Foto Hodinky - Drogerie Hračky Káva, kávovary, příprava kávy Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny


HP PC Box, Halterung

5188943

HP PC Box, Halterung

913 Kč
755 Kč bez DPH

Dostupnost: Dodání 3-5 dní

Part no.: 8901

Kód produktu: 99620618


Popis produktu

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Doom Eternal v platformě Nintendo Switch!

The Ancient Gods 1. část je první rozšíření kampaně pro úspěšnou hru DOOM Eternal.Tvoje válka neskončila… po porážce Kahn Maykr byla ve vesmíru narušena rovnováha sil, která ohrožuje celé stvoření. Legie pekla zničily nebesa a hrozí, že serozšíří do dalších dimenzí. S pomocí starého spojence se probojuj zpátky na Urdak a rozhodni o osudu vesmíru. Tuhle misimusíš vykonat na vlastní pěst.Nová MiseUžij si novou misi v rámci věčného bojeproti zlu. Pomsti se a čel té největší zkoušce, až se vrátíš do říše Maykr. Porážej silné nové nepřátele, nastol řád v nebi a odhal korupci, která vesmír uvrhlav chaos.Nové LokaceOd průmyslových, deštěm bičovaných palub oceánské UAC Atlantica Facility na Zemi přes mrtvolami poseté Blood Swamps v pekle po rozpadající se trosky démony zamořeného Urdaku navštívíš epické nové lokace, kde budeš likvidovat armády pekla.Noví NepřáteléZměň svou taktiku proti nejnovějším hrozbám pekla, které souboje obohacují o větší hloubku a výzvu. Čeká tě Spirit, éterický nepřítel, který ostatním démonům dodává sílu a rychlost, a Blood Maykr – nakažený Maykr Angel vyzbrojený mocnou holí, kterou dokáže vrhat silou blesku.* DOOM Eternal: The Ancient Gods - 1. část nevyžaduje DOOM Eternal.

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis, obrázky a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Zpěz k nákupu