Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

FO patch kabel heavy duplex LC-LC,50/125um MM,130m

no image
5439 Kč
4495 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Optické kabely a příslušenství
Dostupnost: Nedostupné
Kód produktu: 11592272
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 544,- Později 10 splátek
Popis produktu: Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 130m, heavy (zesílený plášť ) duplex, 2x4,1mm


karcher