Fractal Ion 3/850W/ATX 3.1/80PLUS Gold/Modular/Retail
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
 3-5 dní dostupné
Kód produktu: 122424646
Produktové číslo: FD-P-IA3G-850-EU
Výrobce: FRACTAL DESIGN
Váha: 3,5 kg
Záruka: 120 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Fractal Ion 3 Gold 850W
Ion 3 Gold poskytuje efektivní a stabilní napájení pro herní systémy nové generace. Díky kompatibilitě s ATX 12V 3.1, nativní podpoře PCIe Gen 5 a účinnosti 80 PLUS Gold je navržen pro spolehlivý a dlouhodobý výkon.
Vlastnosti
*UltraFlex, ploché kabely
*japonské kondenzátory 105 °C
*kompatibilní s C6 a C7
*účinnost v pohotovostním režimu: >45% splňuje požadavky ErP Lot 6
*certifikace 80PLUS® Gold
*plně modulární
*Zero RPM Mode
Technické parametry
Výkon: 850W
Formát: ATX12V 3.1
PFC: aktivní PFC
Typ ventilátoru: Momentum řady 14 s fluidním dynamickým ložiskem
Rozměry: 150×150×86mm
Čistá hmotnost: 1,8kg
Vstupní napětí: 100-240V AC
Vstupní proud: 11-5,5A
Vstupní frekvence: 50-60Hz
Konektory:
*1x ATX 24 pin
*2x ATX 12V 4+4P
*3x PCI-E 6+2 pin
*1x PCI-E Gen5 12V-2x6