Fortron zdroj FSP400-50WCB 80PLUS BRONZE, 2U, 400W
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 83101035
Produktové číslo: 9PA400MP03
Výrobce: FORTRON
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
FSP/Fortron 2U FSP400-50WCB 80PLUS BRONZE, hromadný, 400W FSP400-50WCB je štandardný 2U spínaný napájací zdroj. Napájací zdroj ponúka celkový výkon až 400 W, takže sa výborne používa v priemyselnom prostredí. Napájací zdroj je navyše ideálnym riešením pre riadenie IPC, pracovné stanice, komunikáciu alebo akékoľvek iné automatizačné aplikácie. Výrobok spĺňa aj najnovšie bezpečnostné a EMC normy, ktoré sú v dokonalom súlade s rôznymi predpismi na celom svete. Certifikát CB 62368-1 a CB 60950-1 Zoznámte sa s 80 Plus Bronze Návrh pre 5 000 metrov nad morom Vysoká spoľahlivosť Nízke zvlnenie a šum Ochrana pred nadmerným prúdom Ochrana proti prehriatiu Ochrana pred prepätím TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE model FSP400-50WCB formát 2U Napájanie 400W pFC Aktívny PFC napájací ventilátor 70 mm Účinnosť 80 Plus Bronz Rozmery (D x Š x V) 200 x 100 x 70 (mm) 7.00 x 3.94 x 2.76 (palcov) čas výdrže pri 100 % 115V / 60Hz: >= 10ms načítavanie 230V / 50Hz: >= 12ms prevádzková nadmorská výška 5 000 metrov nad morom prevádzková teplota 0°C až 50°C teplota skladovania -20°C až +80°C pracovná vlhkosť 85% relatívna vlhkosť bez kondenzácie skladovacia vlhkosť 95 % relatívnej vlhkosti bez kondenzácie mTBF 100 000 hodín nepretržitej prevádzky pri 25 °C, max. výstupné zaťaženie aplikácie Pracovná stanica, úložný systém, radič IPC Vstupné napätie 90-264 Vac Vstupná frekvencia 47-63 Hz Vstupný prúd 115 Vac @ 6A, 130 Vac @ 3A Konektory 1x 20 + 4 PIN 1x 4pin P4 (12V) 2x SATA 3x PATA 2x PCI-E 8pin 1x FDD .