Gembird CM-70ST-01 Držák na TV 177,8 cm (70") Černá
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 109289214
Produktové číslo: CM-70ST-01
Výrobce: GEMBIRD
Váha: 6,1 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Základní materiál: OcelPlast
Barva: Černá
Hloubka (min.): 18 cm
Šířka: 334 mm
Výška: 334 mm
Šířka balení: 265 mm
Hmotnost včetně balení: 6,56 kg
Výška balení: 77 mm
Hloubka balení: 825 mm
Návod na použití: Ano
Montážní sada: Ano
Váha hlavního obalu: 19,7 kg
Délka vnějšího kartonu: 280 mm
Kód celního sazebníku (TARIC): 8302500000
Množství na kartonové balení: 3 kusů
Objem velkoobchodního balení: 0,059976 cm3
Šířka balení: 840 mm
Výška balení: 255 mm
Nastavení sklonu: Ano
Vylepšená správa kabelů: Ano
Délka trubice pro stropní montáž (min): 69,8 cm
Model: Plný pohyb
Úhel náklonu: -25 - 5°
Výkyvný/otočný: Ano
Rozsah otáčení: -30 - 30°
Délka trubice pro stropní montáž (max): 156,8 cm
Maximální velikost obrazovky: 177,8 cm (70")
Kompatibilita montážního rozhraní (min): 100 x 100 mm
Kompatibilita montážního rozhraní (max): 400 x 400 mm
Maximální nosnost: 50 kg
Minimální velikost obrazovky: 81,3 cm (32")