GIGABYTE zdroj UD1600PM PG5 AI TOP, 1600W, 80+ Platinum, 140mm fan
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
GIGABYTE zdroj UD1600PM PG5 AI TOP, 1600W, 80+ Platinum, ...
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 116831929
Produktové číslo: GP-UD1600PM-PG5
Výrobce: GIGABYTE
Váha: 5,656 kg
Záruka: 120 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Gigabyte Zdroj UD 1600W AI TOP Až 4x 16-pin kabel PCIe podporuje grafické karty PCIe Gen 5.0 Připraveno pro ATX 3.1 a PCIe Gen 5.0 Hlavní japonské kondenzátory Vylepšené tepelné řešení 140mm inteligentní ventilátor s dvojitým kuličkovým ložiskem Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP Certifikace 80 PLUS Platinum Plně modulární design Výkonná jednoduchá +12V lišta 10 let záruka Specifikace Formát zdroje Formát zdroje ATX Výkon Výkon zdroje 1600 W MTBF hodin >100 000 hodin Ochranné funkce OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP Vstupný rozsah střídavého proudu 15 - 7.5 A Velikost ventilátoru 140 mm Počet konektorů / kabelů ATX 20+4pin Konektor 1x / 1x (610mm) CPU/EPS 4+4pin Konektor 2x / 2x (650mm) PCIe 6+2pin Konektor 12x / 4x (650mm + 150mm) + 2x (16pin na 2x 8pin) PCIe 12+4pin Konektor 2x / 2x (700mm) SATA Konektor 16x / 4x (650mm + 150mm + 150mm + 150mm) Molex Konektor 6x / 2x (600mm + 150mm + 150mm + 150mm Floppy) Floppy/FDD Konektor 2x --- ATX12V Verze 3.1 80 PLUS Efficiency Platinum Modulární kabeláž Plně