GPS-500A8 500W napájecí adaptér
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
no image
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 34801898
Produktové číslo: GPS-500A8
Výrobce: Chieftec
Váha: 1,605 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
GPS-500A8 Nová řada smart nabízí jak vysoce kvalitní zpracování, tak efektivitu. Napájecí zdroj je natřen černou barvou a je dodáván s dlouhými kabely, napájecím kabelem a pevnou lepenkovou krabicí, která jej chrání při přepravě. Díky účinnosti napájení na úrovni přes 80% splňuje GPS-500A8 požadavky zeleného IT za mírnou pořizovací cenu. Výkon zdroje: 500 W Ventilátor: 12 cm PFC: Aktivní Počet připojení napájení MOLEX: 3 Počet napájecích konektorů SATA: 3 Počet napájecích konektorů 4-pin 12V: 1 Počet napájecích konektorů 8-pin 12V: 0 Počet napájecích konektorů 4 + 4-pin 12V: 0 Počet napájecích konektorů PCI-E 6-pin: 0 Počet napájecích konektorů PCI-E 6 + 2-pin: 1 Počet napájecích konektorů PCI-E 8pin: 0 Napájecí konektor MB: 20 + 4 pin Rozměry: 140 mm x 150 mm x 87 mm Verze: Krabice