HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver

Audio, video, TV AUTO - MOTO Dům a zahrada Foto Hodinky - Drogerie Hračky Káva, kávovary, příprava kávy Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
X

   Na vašem soukromí nám záleží

Naše webové stránky používají soubory cookie. Soubory cookie jsou textové soubory, které jsou ukládány ve webovém prohlížeči nebo webovým prohlížečem v počítačovém systému uživatele. Pokud uživatel vyvolá webovou stránku, může být soubor cookie uložen v operačním systému uživatele. Tento soubor cookie obsahuje charakteristický řetězec, který umožňuje jednoznačnou identifikaci prohlížeče při opětovném vyvolání webové stránky.

Tlačítkem "Rozumím a přijímám" nám udělujete souhlas používat nezbytná cookies pro správné fungování webu a zlepšovat tak naše služby.

Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v patičce webu v sekci Cookies politika.

Kategorie

  1. Auto HiFi
  2. Blu-Ray přehrávače
  3. Přenosné audio s CD
  4. Soundbary
  5. Diktafony
  6. Discmany
  7. DJ technika
  8. Dokovací stanice
  9. Domácí kina a příslušenství
  10. Gramofony
  11. HiFi systémy
  12. MP3
  13. Projekční technika
  14. Mobilní telefony
  15. Přehrávače CD, kasety
  16. Přenosné přehrávače
  17. Prodejní sady
  18. Radiopřijímače a radiobudíky
  19. Sluchátka
  20. Televize
  21. Pro firmy


HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver

42320174232018423201942320204232021

HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver

14041 Kč
11604 Kč bez DPH

Dostupnost: Nedostupné

Part no.: JD119B

Kód produktu: 9834419

Výrobce: HP Enterprise

Váha: 0,04 kg

Záruka: 12 měsíců

Potřebujete více informací?

Info@euroking.cz

484800850

po-pá 8:00-16:30


Popis produktu

Popis produktu

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver (JD119B)

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabig LX transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 550m on MMF or 10Km on SMF

Ports:
1 SFP 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX)

Connectivity:
Connector type: LC
Wavelength: 1300 nm

Electrical characteristics:
Power consumption typical: 0.8 W
Power consumption maximum: 1.0 W

Cable type:
Either single mode or multimode

Maximum distance:
550m for Multimode
10km for Singlemode

Fiber type: Both

Compatible products:
• HP 3100 EI Switch Series
• HP MSR20 Series
• HP MSR20-1x Series
• HP MSR30 Series
• HP 6600 Router Series
• HP 8800 Router Series
• HP MSR50 Series
• HP 9500 Switch Series
• HP 3600 EI Switch Series
• HP 3600 SI Switch Series
• HP 3610 Switch Series
• HP 5120 EI Switch Series
• HP 5120 SI Switch Series
• HP 5500 EI Switch Series
• HP 5500 SI Switch Series
• HP 4500 Switch Series
• HP 4800G Switch Series
• HP 5500 Switch Series
• HP 5500G Switch Series
• HP WX3000 Wireless Switch Series
• HP 1910 Switch Series
• HP 4210 Switch Series
• HP 5810-48G Switch
• HP 4210G Switch Series
• HP 1905 Switch Series
• HP 1900-8G Switch
• HP WX5000 Access Controller Series
• HP 10500 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 7500 Switch Series
• HP 12500 Switch Series
• HP 5800 Switch Series
• HP 5820 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 12500 Switch Series


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis, obrázky a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Zpět k nákupu