iiyama TF2215MC-B2, LED monitor
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
rozšířená záruka
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 75089583
Produktové číslo: TF2215MC-B2
Výrobce: IIYAMA
Váha: 0,5 kg
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
22’’ Open Frame PCAP 10 point touch screen equipped with touch through glass function
The ProLite TF2215MC-B2 (21.5 inch) uses PCAP touch technology and is built into an eye-catching bezel with edge-to-edge glass. Thanks to a glass overlay covering the screen and a rugged bezel, it guarantees high durability and scratch-resistance, making it perfect for kiosk and high use public facing applications. Equipped with a foam seal finish it supports seamless integration into kiosks and provides IP65 rating resulting in dust and water resistance from the front. Landscape, portrait and face-up orientation ensures flexible mounting possibilities in almost any installation.
PARAMETRY DISPLEJE
Úhlopříčka: 21,5", 54,6 cm
Panel: IPS LED
Nativiní rozlišení: 1920 x 1080 FHD (2.1 Megapixel)
Poměr stran: 16:9
Jas: 350 cd/m2
Jas s dotykem: 315 cd/m2
Statický kontrast: 1000:1
Propustnost světla: 90%
Doba odezvy: 14ms
Pozorovací úhly: 178°/178°
Rozsah barev: 16.7 miliónů 8bit
Horizontální synch.: 31.4-82 KHz
Vertikální synch.: 56-75 Hz
Rozteč bodů: 0.24795 mm
Barva: černá
DOTYK
Technologie doteku: projective capacitive
Body doteku: 10
Metoda doteku: stylus, prst, rukavice (latex)
Rozhraní doteku: USB
KONEKTIVITA
*Vstupy analogového signálu: 1x VGA
*Vstupy digitálního signálu: 1x HDMI, 1x DisplayPort
*Ostatní porty: 1x Mini Jack
*HDCP: ANO
*Reproduktory: NE
FUNKCE
Tloušťka skla: -
Tvrdost skla: -
Nárazové zkoušky: IP65 (vpředu)
OSD Key Lock: ANO
Zvláštní výbava: anti-fingerprint coating, touch through-glass
MECHANICKÉ INFORMACE
Orientace: horizontální, vertikální, face-up
VESA: 100 x 100 mm
OBSAH BALENÍ
*Kabely: napájecí kabel, HDMI, DP, USB
*Příručky: průvodce rychlým spuštěním, bezpečnostní průvodce
*Další: Touch Panel Driver Disk (CD-ROM)
NAPÁJENÍ
Napájecí adaptér: externí
Zdroj: DC 12 V
Spotřeba: 20,8 W (1,05 W Stand By/Off Mode)
UDRŽITELNOST
Normy: CB, CE, TÜV-Bauart, CU, cULus
Energetická třída: A
Další: REACH SVHC above 0.1%: Lead