Ingco CGTLI20018 aku strunová sekačka bez baterie a nabíječky
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 118690462
Produktové číslo: CGTLI20018
Výrobce: INGCO
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Je ideální k dokončovacímu sekání kolem stromů, plotu, keřů a květin.
Hlava sekačky se dá v případě potřeby otočit o 180 stupňů.
Pouze zasunete baterii a můžete pracovat.
Napětí:20V
Volnoběžné otáčky: 8 200 ot./min.
Maximální průměr řezu: 300 mm
Průměr struny: 1,6 mm