Ingco MCD11011525 Kotouč řezný kov 115x1,2x22,2mm, sada 25ks
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 118686436
Produktové číslo: MCD11011525
Výrobce: INGCO
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Řezný kotouč na kov pro lithium-iontovou úhlovou brusku, sada 25 ks, plochý střed, 115 mm x 1 mm x 22,2 mm, 13300 ot./min.