LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" NÁSTĚNNÁ 4U/300X300 (v rozloženém stavu) S PROSKLENÝMI DVEŘMI ŠEDÁ
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 116705639
Produktové číslo: Z34087
Výrobce: LANBERG
Váha: 6,7 kg
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Společnost Lanberg s hrdostí představuje novou řadu nástěnných instalačních skříní WF11 , která je určena pro profesionály v oblasti ICT a IT. Nové 10" instalační skříně do racku se vyznačují elegantním designem, který je ideální pro domácí IT sítě, malé a střední podniky a také serverovny a datová centra.
Nástěnné skříně WF11 10" RACK jsou navrženy pro rychlou a snadnou instalaci, a to jak pro laiky, tak pro profesionální montážníky. Přiložená zadní montážní lišta je významným usnadněním, které umožňuje značnou flexibilitu a úsporu času při montáži na stěnu. Boční přístup pomocí stahovacích bočních dveří, možnost nastavení předních dveří jako pravých nebo levých a možnost odstranění zadní stěny usnadňují instalaci a úpravy zařízení uvnitř skříně. Správa síťové infrastruktury nebyla nikdy jednodušší.
Serverové skříně řady WF11 jsou vybaveny otvory pro kabely v horním a spodním panelu pro snadnou instalaci kabeláže a zařízení. Přiložený zemnicí kabel zvyšuje bezpečnost instalace a prosklené přední dveře dodávají skříni eleganci a umožňují snadnou kontrolu zařízení uvnitř skříně. Nové výhodné rozměry 300 x 300 mm umožňují instalaci mnoha oblíbených domácích i firemních hardwarových konfigurací a skříň se vejde i do malých prostor.
Typ skříně
Montáž na stěnu
Velikost
10"
Výška ICT
4 U
Typ sestavy
Samočinná montáž
Pracovní hloubka
231 mm
Typy předních dveří
Temperované sklo
Typ dveří
Jednolist
Maximální úhel otevření předních dveří
215 °
Maximální statické zatížení
30 kg
Výše slotu pro fanoušky
2
Počet svislých kolejnic
4
Termostat
Ne
LCD panel
Ne
Barva
Šedá
Barva RAL
RAL7035
Hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům
IP20
Tloušťka předních dveří
1.2 mm
Tloušťka zadních dveří
1 mm
Tloušťka horního a spodního panelu
1 mm
Tloušťka bočního panelu
1 mm
Tloušťka montážních lišt
1.5 mm
Tloušťka rámu
1 mm
Ostatní prvky Tloušťka plechu
1.2 mm
Hloubka
300 mm
Šířka
300 mm
Výška
0 mm
Výška bez koleček
281 mm